צוות בית הספר

ענבל כהן

www.amimanera.co.il

רקדנית פלמנקו מקצועית, מורה ומרצה על תרבות הפלמנקו. בעלת B.A.Dance  בתנועה מהאקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, וM.A באנתרופולוגיה מהאוניברסיטה העברית.
שהתה תקופות ארוכות בספרד שם השתלמה אצל טובי המורים והמורות לפלמנקו. תלמידתה של שרון שגיא ורקדנית ראשית לשעבר בלהקתה "פלמנקו נטורל". קטפה את פרס המקום השני בתחרות הפלמנקו של "קרן עדי" לשנת 2007 והקימה את הרכב "פלמנקיטו" איתו הופיעה כסולנית במגוון ארועים ברחבי הארץ. כיום מופיעה לצד מיטב אמני הפלמנקו בארץ, מנהלת ומלמדת בביה"ס "סולו פלמנקו" בחיפה ובקריות.
הלית מניב

www.palmas.co.il

רקדנית פלמנקו מורה וכוריאוגרפית, בעלת תואר ראשון בחינוך ומחול מסמינר הקיבוצים, בוגרת המסלול לתראפיה בתנועה ואומנויות טמלפה, קליפורניה, האקדמיה "אמור דה דיוס" מדריד, הסדנא של להקת המחול הקיבוצית.
הלית חזרה לאחרונה מסן פרנסיסקו שם הופיעה עם מיטב הלהקות בקליפורניה: סול פלמנקו, פלמנקו דל אורו, יעליסה קמינוס פלמנקוס, פאני ארה ועוד רבים וטובים.
הלית השתלמה במשך שנים אצל מיטב המורים בספרד, בשובה לארץ הקימה את ביה"ס לפלמנקו בשנת 2003 כמקום ובית לכל אדם לחוות את אומנות הפלמנקו ואת שורשיה. ביה"ס שלימים נהייה "סולו פלמנקו" הפך לאחד מבתי הספר הגדולים בצפון. כיום הלית מנהלת את ביה״ס בשיתוף פעולה עם ענבל.
ביאנה סרבונוב

רקדנית פלמנקו ומורה בביה"ס "סולו פלמנקו" מזה השנה השנייה. בעלת תואר B.A. בהפרעות בתקשורת, אוניברסיטת חיפה.
לאחר שנים בבלט הקלאסי התחילה את דרכה בביה"ס לפלמנקו של סילביה בארו ורפאל גראו בחיפה. בתקופה זו השתתפה בקורסים בסביליה (אליסיה מרקז) ובחרז (מריה דל מאר מורנו) שבספרד. בהמשך הצטרפה כתלמידה לביה"ס "סולו פלמנקו" והשתלבה בלהקה הייצוגית שלו. בחודש מרץ 2014 הופיעה במופע הביכורים של הלהקה בשיתוף אמנים אורחים מכל הארץ.
כיום ממשיכה ביאנה לרקוד בשני בתי הספר לפלמנקו בחיפה ולהשתלם בסדנאות עם מורים מהארץ ומחו"ל. בנוסף, מלמדת ביאנה בביה"ס "סולו פלמנקו" שיעורי קבוצות ושיעורים פרטיים, ועובדת כקלינאית תקשורת. נהנית ושואבת השראה משילוב שני העולמות.

חיה פרל נודל

רקדנית פלמנקו ומורה בביה"ס "סולו פלמנקו". 
התחילה את דרכה בביה"ס "סולו פלמנקו" עם הרקדנית והמורה ענבל כהן בשנת 2011. בנוסף ללימודיה עם ענבל השתתפה בקורסים רבים עם מיטב הרקדנים/יות מהארץ ומספרד, ביניהם: שרון שגיא, יעל הורביץ, מריה חונקל, מיגל אנחל, חואנמה זוראנו, עדי מובדט, עדי עקיבא, מרקו וולרו, שושי ישראלי ועוד.
לאחר שנתיים אינטנסיביות של ריקוד השתלבה חיה בלהקה הייצוגית של ביה"ס ובחודש מרץ 2014 הופיעה במופע הביכורים של הלהקה בשיתוף אמנים אורחים מכל הארץ. במקביל ללהקה החלה חיה לשמש מורה מחליפה בביה"ס וללמד שיעורים פרטיים.
כיום ממשיכה חיה לרקוד בבית הספר "סולו פלמנקו", מלמדת שיעורים פרטיים, קבוצתיים, תגבורים ומקדישה את עצמה באהבה רבה ללימוד מעמיק של התחום.


יעל הורוביץ

ילידת ירושלים.
התמקצעה בשירת הפלמנקו באנדלוסיה.

יעל שהתה שם מספר שנים, התגוררה בסביליה ולאחר מכן בחרז, ולמדה אצל טובי הזמרים באזור, כגון: אספרנסה פרננדז, פאקו טראנטו, "אל פולגה", "לה לוס", אנה מריה לופז ועוד. ביוני 2007 הופיעה במועדון הפלמנקו הידוע בחרז "לוס סרניקאלוס", ובקיץ אותה שנה הקליטה לחנים עממיים בפלמנקו יחד עם הגיטריסט רפאל רומרו מסאן פרננדו.

בסתיו 2007 חזרה לירושלים יחד עם בעלה ערן הורביץ. מאז שיתפה פעולה עם הרכבים מובילים בתחום הפלמנקו בארץ: שרון שגיא ולהקתה יחד עם נגן הקאחון ששון לוי, ולהקת "רמנגאר" של קרן ואבנר פסח. במאי 2009 השתתפה יעל בהפקתם של ערן הורביץ ואדריאנו לוזאנו בהופעותיהם בארץ.ערן מדמון

מוסיקאי, יוצר, מלחין ומורה לגיטרה, בוגר מכללת צפת למוסיקה יהודית ואתנית. 
במסגרת הלימודים למד גיטרה קלאסית אצל נגן הגיטרה והמורה עודד שוב. השתלם בארץ בסדנאות וכיתות אומן של טובי אומני הפלמנקו מספרד.
מנגן גיטרה פלמנקו וסגנון חופשי ובימים אלו מלמד מוסיקה, מופיע בהרכבים שונים, מלווה רקדניות פלמנקו בבתי ספר שונים, ביניהם "סולו פלמנקו" בהנהלתה של הרקדנית והמורה ענבל כהן.
כיום מתגורר בראש פינה ועובד על חומרים מקוריים, מקליט לקראת אלבום בכורה המכיל יצירות בסגנון הפלמנקו ומוסיקה מן המזרח. בעל ניסיון עשיר בהוראת הגיטרה.